Lyžařský kurz - pondělí

20. 02. 2023

 Dnes jsme ráno už všichni vyrazili na lyže či snowboard (na včerejším večerním lyžování bylo 29 dětí ze 45). Dopolední lyžování provázela mlha, která se jen velmi pozvolna rozpouštěla. Zdatní žáci celý den jezdili na lanovce a jedna skupina začátečníků lyžovala vedle na menším kopci s pomou. Odpoledne už bylo oblačno, místy problesklo i slunce. Sníh na sjezdovkách je mokrý, ale jezdit se na něm dá. 
Velmi dobře nám tu vaří. Snídaně máme formou bufetu, dnes například byly párky, vejce, šunka, sýr, ovoce, zelenina atd. K obědu byla vynikající čína s rýží, k večeři řízek s kaší a polévka. Děti si mohou přidávat, takže hlady tu určitě netrpí.

Momentálně hrajeme společenské hry - například "MÍSTO SI VYMĚNÍ", "BEZ ČEHO BYS NEVYDRŽEL...", "PRASÁTKO, KVIKNI" ...