Rozloučení s 9.A a 9.B

30. 06. 2023

Včera nastal okamžik (zase po roce), kdy se deváťáci po dlouhých devíti letech loučili se základní školou. Podpořit je přišli nejen rodiče a sourozenci, ale i prarodiče, mladší spolužáci, i žáci, kteří nás opustili již v předchozích letech. 

Program začal krásným vystoupením České besedy pod vedením paní učitelky Poláškové. Hned poté nastoupily obě třídy a následoval jejich velmi povedený proslov. Odpoledne zpestřili prvňáčci tancem pod vedením paní učitelky Martínkové, navíc pro žáky 9. třídy vyrobili originální medaile na krk, za to jim moc děkujeme. Po rozdání drobných dárků následoval projev pana starosty Martina Kůrky a paní ředitelky Romany Kolářové. Pak už začala zahradní slavnost. Zahrály nám 2 kapely, občersvtení zajišťovali samechovští hasiči. Snad si všichni tento den užili a budou na něj rádi vzpomínat.

Děkujeme všem, kdo se na akci podíleli.