Rozloučení s deváťáky
26. 06. 2026
Děkujeme všem, kteří se na organizaci rozloučení s 9. třídou podíleli a pomohli vytvořit důstojnou a příjemnou atmosféru. Našim deváťákům přejeme mnoho úspěchů na středních školách, radost z nových zkušeností a hodně štěstí na jejich další životní cestě.
Na závěr školního roku jsme se na zahradní slavnosti tradičně rozloučili s našimi žáky 9. třídy, kteří uzavřeli jednu důležitou etapu svého života a vydávají se na cestu za dalším vzděláváním.
Slavnostní program zahájili svým vystoupením žáci z 1. stupně s českou besedou, poté měli projev žáci 9. třídy, paní ředitelka, pan starosta. Následovalo taneční číslo dětí z družiny pod vedením jeijch skvělých vychovatelek (video naleznete ve školním časopise).O příjemnou hudební atmosféru se postarala kapela Janičky Šeborové.
Velké poděkování patří obci Chocerady za dlouhodobou podporu této slavnostní akce, zejména za přípravu stanů, občerstvení a celého zázemí.